Arama
 Enderun Süreç
 Öğrenci Veli Rehberi
 Basında Enderun
 Ders Programı
 Yemek Listesi
  Numara:  Şifre:
 
 
Enderun Lisesi
    • 2000-2001
    • 2001-2002
    • 2002-2003
    • 2003-2004
    • 2004-2005
    • 2005-2006
    • 2006-2007
    • 2007-2008
    • 2008-2009
    • 2009-2010
    • 2010-2011
    • 2011-2012
    • 2012-2013
• Enderun Liseleri Mezunları
Enderun Fen Lisesi
    • 1999-2000
    • 2000-2001
    • 2001-2002
    • 2002-2003
    • 2003-2004
    • 2004-2005
    • 2005-2006
    • 2006-2007
    • 2007-2008
    • 2008-2009
    • 2009-2010
    • 2010-2011
    • 2011-2012
    • 2012-2013
Enderun Anadolu Lisesi
    • 2011-2012
    • 2012-2013
 
Mezunlarımız » 2012-2013

2013 YILI ANADOLU LİSESİ YERLEŞTİRME SONUÇLARI

 

ADI SOYADI
KAZANDIĞI ÜNİVERSİTE
KAZANDIĞI BÖLÜM
Beyhan Koyuncu
Şifa Üniversitesi (İzmir)
Beslenme Ve Diyetetik
Muhammed Osman Yeşil
Mevlana Üniversitesi (Konya)
Hukuk Fakültesi
Mustafa Kerim Parlayanlar
Mevlana Üniversitesi (Konya)
Hukuk Fakültesi
Ayşe Ekici
İstanbul Arel Üniversitesi
Fizyoterapi Ve Rehabilitasyon
Muhammed Kapucu
Selçuk Üniversitesi (Konya)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Yusuf Abuhan
Abant İzzet Baysal Üniversitesi (Bolu)
Elektrik-Elektronik Mühendisliği
Fatıma Şen
Necmettin Erbakan Üniversitesi (Konya)
Moleküler Biyoloji Ve Genetik
Rabia Kamacı
İstanbul Aydın Üniversitesi
Psikoloji
Makbule Filikçi
Selçuk Üniversitesi (Konya)
Uluslararası İlişkiler
Abdullah Köroğlu
Fatih Üniversitesi (İstanbul)
Endüstri Mühendisliği (%25 Burslu)
Mehmet Akif Kayhan
Selçuk Üniversitesi (Konya)
Gıda Mühendisliği
Furkan Danış
Muş Alparslan Üniversitesi
Bilgisayar Mühendisliği
Mehmet İnal
Kırıkkale Üniversitesi
İnşaat Mühendisliği
Selman Sabri Ekşinar
KTO Karatay Üniversitesi (Konya)
İnşaat Mühendisliği (%50 Burslu)
Ali Furkan Fakıoğlu
Selçuk Üniversitesi (Konya)
Makine Mühendisliği
Müfit Samet Arpınar
Selçuk Üniversitesi (Konya)
Makine Mühendisliği
Furkan Dündar
KTO Karatay Üniversitesi (Konya)
Makine Mühendisliği (%50 Burslu)
Yakup Talha Şahin
Uluslararası Saraybosna Üniversitesi (Bosna - Hersek)
Makine Mühendisliği (%50 Burslu)
Muhammed Emin Çiftci
Selçuk Üniversitesi (Konya)
İşletme
Mehmet Şentürk
Bozok Üniversitesi (Yozgat)
İktisat
Mert Altunboğa
Pamukkale Üniversitesi (Denizli)
Dış Ticaret
Esra Kınacı
Selçuk Üniversitesi (Konya)
Türk Dili Ve Edebiyatı
Selin Büyüksarı
Selçuk Üniversitesi (Konya)
Dış Ticaret
İsmail Sefa Kocar
Adnan Menderes Üniversitesi
Uluslar arası İlişkiler
Veli Çınarlı
KTO Karatay Üniversitesi (Konya)
Uluslararası Ticaret
Sefa Tuncer
İstanbul Üniversitesi
Çalışma Ekonomisi Ve Endüstri İlişkileri
Rüveyda Zengin
İstanbul Aydın Üniversitesi
Çocuk Gelişimi
Beyza Meral Delibay
Beykent Üniversitesi (İstanbul)
Çocuk Gelişimi